Instagram тестує машстабне оновлення домашнього дисплею

UPG

Соцмережу Instagram чекає масштабне оновлення. В застосунку скоро з’являться вкладки Shop і Reels (аналог TikTok), і в даний момент розробники програми ведуть тестування оновленого домашнього екрану, який буде включати ці вкладки.

https://twitter.com/instagram/status/1303726253220835329?s=20

Офіційний профіль Instagram в Twitter показав, макети оновленого дисплею, який тепер буде включати нові вкладки на нижній панелі навігації. В даний час українським користувачам вкладки Reels і Shop недоступні, але закордонні користувачі, яким довелося спробувати Reels, відзначають, що її розташування не зовсім зручне.

Нові макети поки що будуть тестуватися, але, схоже, Instagram хоче помістити Shop і Reels в найбільш помітні місця. Відповідно, вкладки, які раніше перебували на панелі навігації, будуть переміщені наверх. Можливо, надалі Instagram дозволить користувачам вибрати найбільш вподобаний макет інтерфейсу.

Нові зміни будуть реалізовані в найближчі кілька тижнів. Проте, тільки невелика кількість людей зможуть протестувати ці нові макети. Українським користувачам Instagram доведеться почекати трохи більше, перш ніж оновлення добереться до їх пристроїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я