Приблизний час читання: 3 хв

Instagram тестує машстабне оновлення домашнього дисплею

0

Соцмережу Instagram чекає масштабне оновлення. В застосунку скоро з’являться вкладки Shop і Reels (аналог TikTok), і в даний момент розробники програми ведуть тестування оновленого домашнього екрану, який буде включати ці вкладки.

Офіційний профіль Instagram в Twitter показав, макети оновленого дисплею, який тепер буде включати нові вкладки на нижній панелі навігації. В даний час українським користувачам вкладки Reels і Shop недоступні, але закордонні користувачі, яким довелося спробувати Reels, відзначають, що її розташування не зовсім зручне.

Читайте також  У Microsoft розкрили давній секрет Windows 95

Нові макети поки що будуть тестуватися, але, схоже, Instagram хоче помістити Shop і Reels в найбільш помітні місця. Відповідно, вкладки, які раніше перебували на панелі навігації, будуть переміщені наверх. Можливо, надалі Instagram дозволить користувачам вибрати найбільш вподобаний макет інтерфейсу.

Нові зміни будуть реалізовані в найближчі кілька тижнів. Проте, тільки невелика кількість людей зможуть протестувати ці нові макети. Українським користувачам Instagram доведеться почекати трохи більше, перш ніж оновлення добереться до їх пристроїв.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут