В браузері Chrome знайшли 300 шкідливих розширень

В браузері Chrome знайшли 300 шкідливих розширень
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Аналітики з AdGuard знайшли в браузері Chrome майже 300 шкідливих розширень. Вони впроваджували рекламу в результати пошуку Google і Bing.

В браузері Chrome знайшли 300 шкідливих розширень
Всього було знайдено 295 таких розширень. Багато з них виступали в якості блокувальника реклами. Їх можна знайти в Chrome Web Store за запитами adblock, adguard, ublock та іншими аналогічними. Крім цього фахівці виявили шкідливі віджети погоди і програми для створення скріншотів.

Користувачі встановили шкідливі розширення більше 80 млн разів. Втім, аналітики вважають, що деякі завантаження могли забезпечити боти.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

245 з 295 розширень взагалі не виконували заявлених функцій. Максимум, що вони могли зробити – змінити фон для сторінки нової вкладки в браузері. Більшість з них отримували команду з віддаленого сервера і завантажували код, які впроваджував рекламні оголошення в результати пошуку.

Google вже почала видаляти виявлені розширення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.