Приблизний час читання: 3 хв

WhatsApp отримав найкориснішу функцію за час існування

0

Розробники WhatsApp періодично оновлюють популярний додаток, додаючи нові функції . З одним з останніх апдейтів месенджер в ряді регіонів обзавівся ще одним корисним інструментом для завсідників велелюдних чатів, в яких деколи складно відрізнити достовірну інформацію від вірусної розсилки фейковий новин.

У новій версії WhatSapp при отриманні пересилається повідомлення, поруч з ним в чаті з’являється іконка, при натисканні на яку текст буде «загугли» – це дозволить визначити його джерело і зробити висновки про актуальність інформації. При цьому пошук буде проводитися в браузері, і наскрізне шифрування листування буде збережено. Раніше розробники месенджера вже застосовували схожі заходи по запобігання розсилки дезінформації – в тому числі обмежували масову відправку повідомлень, що пересилаються.

WhatsApp отримав найкориснішу функцію за час існування

На сайті WhatsApp відзначається, що нова функція «пошук в Інтернеті» вже доступна в Бразилії, Італії, Ірландії, Мексиці, Іспанії, Великобританії і США і працює на Android- та iOS-пристроях, а також на ПК. Про терміни доступності нового інструменту в інших регіонах розробники повідомлять пізніше.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут