Google випускає велике оновлення Chrome

Сьогодні компанія Google презентувала оновлену версію фірмового браузера Chrome 84. Розробники внесли декілька дуже важливих нововведень. По-перше, остаточно реалізована нова система класифікації файлів cookie. Відтепер браузер буде захищати їх від передачі та скритої ідентифікації. Це дуже корисна опція, однак вона може негативно позначитись на працездатності деяких сайтів. Вперше оновлена система з’явилась в Chrome 80, однак потім розробники вирішили відмовитися від неї, а тепер знову повернули. Інтеграція атрибуту SameSite забезпечує заборону передачу файлів cookie.

По-друге, в Chrome 84 з’явилось примусове блокування докучливих сповіщень. Це дозволить зробити інтерфейс web-сайтів більш спокійними. Часткова реалізація цієї програми стартувала ще на початку 2020 року. Також користувачі браузера отримають попередження, якщо сайт буде намагатись скористатися їх необізнаністю задля власних маніпуляцій.

Суттєво зміниться робота web-додатків. Розробники нарешті реалізували підтримку значків швидкого доступу к різним додаткам. Це нововведення з’явиться як в мобільній, так і в десктопній версії браузера. Chrome 84 почне попереджати користувачів про завантаження підозрілих файлів. Це далеко не повний перелік нововведень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я