Приблизний час читання: 3 хв

В Gmail з’явилась нова функція для користувачів iPad

Функція доступна відразу всім користувачам.

0

Поштова скринька Gmail полегшує роботу режиму багатозадачності на пристроях iPad. Тепер є можливість використовувати додаток в режимі розділеного перегляду разом з Календарем Google або іншими додатками для iOS. Це повинно спростити, наприклад, перевірку розкладу перед відповіддю на електронний лист або вибір фотографій для перетягування в повідомлення.

Ця функція доступна відразу всім G Suite і особистим акаунтам Google. Щоб увійти в розділений вигляд з Gmail, потрібно включити багатозадачність на iPad. Потім провести пальцем вгору від нижньої частини екрану і перетягнути додаток, який ви хочете запустити поруч з Gmail, до лівого або правого краю екрану.

Читайте також  Експерти визначили найпопулярніший додаток серед українців

В Gmail з'явилась нова функція для користувачів iPad

Для зручності і продуктивності є сенс використовувати Gmail в режимі Split View, але ця можливість трохи запізнилася. Apple представила Split View в 2015 році з iOS 9. Хоча у Google було достатньо часу, щоб попрацювати над цим, Gmail в режимі Split View все ще іноді буває трохи нестабільним. Будемо сподіватися, що розробники виправлять баги в найближчі тижні.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут