Приблизний час читання: 3 хв

Apple тестує iPhone, який працює з двома ОС на борту

0

Компанія Apple тестує айфон, якого оснастили двома операційними системами: iOS і macOS, призначеної для комп’ютерів Mac. Згідно з даними інсайдерів, компанія створила прототип айфону, який працює на macOS і дозволяє працювати з повноцінною версією ОС при підключенні смартфона до монітора.

Apple тестує iPhone, який працює з двома ОС на борту

За інформацією інсайдерів, прототип iPhone працює під управлінням двох операційних систем: iOS і macOS. При звичайному використанні iPhone працює на iOS, не відрізняючись від актуальних смартфонів Apple.

Якщо ж підключити iPhone до монітора, на ньому буде виконаний перехід на macOS. Завдяки цьому користувачі зможуть користуватися повноцінною версією macOS, не маючи під рукою комп’ютер. За даними джерел, аналогічним чином Apple тестує iPad під керуванням iPadOS і macOS.

Читайте також  В Мережі показали дисплей iPhone 12 - виріз залишиться величезним

На конференції WWDC 2020 компанія Apple оголосила про плани по випуску комп’ютерів Mac з власними процесорами на базі ядер ARM. Коли такий перехід відбудеться, операційна система macOS стане сумісна з архітектурою ARM і зможе бути встановлена ​​в тому числі на iPhone і iPad.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут