Приблизний час читання: 3 хв

Оновлений браузер Edge «зламав» Windows 10

0

На початку червня Microsoft випустила для Windows 10 оновлення, завдання якого полягало в заміні старого браузера Edge на новий, побудований на движку Chromium. Здавалося, що це невеликий апдейт, покликаний лише замінити один додаток на інший. Однак в черговий раз щось пішло не так.

Залежно від встановленої на комп’ютері версії Windows 10 користувачам «прилетіло» оновлення з номером KB4559309, KB4541301 або KB4541302, яке автоматично заміняє стару версію Edge на нову. Однак ті, хто отримав апдейт KB4559309, раптово почали скаржитися на ряд проблем. 

Оновлений браузер Edge «зламав» Windows 10

Після установки вищевказаного поновлення люди стали помічати падіння продуктивності на своїх комп’ютерах. Зокрема, в іграх помітно знизилася частота кадрів (fps), час завантаження системи зросла приблизно в три рази, у деяких перестали працювати зовнішні жорсткі диски – і це далеко не повний список несправностей.

«Це оновлення фактично зробило мій новий комп’ютер бездарним», – написав один з користувачів. 

Цікаво, що при спробі «відкотитися» і видалити проблемне оновлення система повідомляє, що воно є важливим і його не можна видалити. Microsoft поки дану ситуацію не прокоментувала. 


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут