Приблизний час читання: 3 хв

Apple звинувачують в плагіаті функцій Android в новій iOS 14

0
Apple звинувачують в плагіаті функцій Android в новій iOS 14

Повноцінні віджети на головному екрані iPhone в iOS 14 стали предметом активних обговорень в інтернеті. Багато користувачів iPhone назвали нововведення «злизаним з Android», де схожі віджети існують не перший рік. Однак, як зазначив популярний блогер Джонатан Моррісон, Apple придумала віджети задовго до виходу найпершої версії Android.

Apple звинувачують в плагіаті функцій Android в новій iOS 14

Моррісон згадав, що Apple першою реалізувала віджети ще в 2005 році в операційній системі для Mac OS X 10.4. Демонстрацію віджетів світу проводив засновник і легендарний керівник Apple Стів Джобс. Тільки через три роки після цієї презентації компанія Google випустила першу версію Android.

Читайте також  Windows 7 рано списувати з рахунків. Вона використовується майже на чверть комп'ютерів світу

Користувачі з числа тих, кому сподобалися віджети в iOS 14, відзначили, що вони все ж помітно відрізняються від віджетів на Android. Віджети мають актуальний дизайн, виконаний в загальному стилі iOS 14 і гнучкі налаштування відображення на головному екрані.

 

 

ДЖЕРЕЛОTwitter

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут