Google додала в Chrome новий довгоочікуваний інструмент

Google додала в свій браузер Chrome новий інструмент Chrome Cleanup.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Google додала в опцію Safety check свого браузера Chrome новий інструмент Chrome Cleanup, що дозволяє виявляти і видалити потенційно небажане ПЗ.

Google додала в Chrome новий довгоочікуваний інструмент

Спочатку Google представила інструмент Software Removal (нинішня назва Chrome Cleanup) як окрему програму, яку користувачі могли завантажувати для сканування ПК, виявлення потенційно небажаних програм і виправлення викликаних ним проблем з браузером.

Пізніше Chrome Cleanup був доданий в налпштування браузера, і тепер його можна знайти тут: Налаштування> Додаткові> Скидання налаштувань і видалення шкідливого ПЗ> Видалити шкідливе ПЗ з комп’ютера. Далі слід натиснути на «Пошук», і інструмент почне сканувати комп’ютер на предмет ПЗ, яке може заподіяти йому шкоду.

Перед початком сканування рекомендується зняти галочку біля опції, що дозволяє інструменту відправляти Google дані як про виявлені в ході сканування програми, так і відомості про систему.

Нещодавно Google додала Safety check в оновлені налаштування конфіденційності та безпеки Chrome. Цей інструмент сканує паролі, розширення, технологію безпечного перегляду і статус оновлення браузера. Тепер Google додала в нього Chrome Cleanup.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.