Приблизний час читання: 5 хв

У Zoom з’явився новий несподіваний конкурент

0

Пов’язаний із коронавірусом карантин змусив більшу частину компаній перейти на віддалену роботу, і згадати про Zoom. Ця програма для проведення конференцій забрала аудиторію Skype, але тепер їй доведеться конкурувати з Red Dead Redemption 2.

Ілюстратор Вів’єн Шварц розповіла в Twitter, що намагалася налагодити зв’язок з командою через Skype і Zoom, але це тільки всіх дратувало. У підсумку вони почали шукати гру, в якій змогли б зустрічатися і обговорювати робочі моменти. Першим варіантом став Minecraft, але люди швидко відволікалися, що заважало процесу.

Найбільш сприятливим варіантом стала Red Dead Redemption 2, а точніше Red Dead Online, в якій гравці можуть вивчати світ дикого Заходу разом.

“Zoom – відстій, замість цього ми почали проводити редакційні зустрічі в Red Dead Redemption. Приємно сидіти біля багаття і обговорювати проекти, під виття вовків”, — говорить Вів’єн.

З плюсів такого формату Вів’єн відзначає можливість роз’їхатися по конях по закінченню зборів. До цього співробітники просто посміхалися в камеру, поки Адмін намагався вимкнути конференцію. До всього в Red Dead Redemption 2 відмінні пейзажі, і можна спілкуватися з колегами за прогулянкою.

У перервах на каву можна просто відійти до багаття і запустити анімацію готування, щоб тебе не викинуло з гри за бездіяльність.

Читайте також  Оновлений браузер Edge «зламав» Windows 10

“Локації тут приголомшливі, так що ви можете ходити і розмовляти, а якщо якийсь інший загін нападе, на бій зазвичай йде всього п’ять хвилин. Тобто це така перерва на чай, тільки не потрібно говорити іншим, що ви пішли наливати собі чай або домовлятися, коли це зробити”, — додала Шварц.

Мінуси також знайшлися. У грі зустрічається баг із зникненням багаття, і тоді колегам доводиться сидіти в темряві. До всього стіл не завжди відображається для всіх членів зборів. Також присутнє обмеження на чисельність групи в сім чоловік.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут