Приблизний час читання: 3 хв

Розроблено додаток, який діагностує хвороби крові за допомогою Селфі

Черговий доказ того, що сучасні технології здатні дуже сильно покращити якість нашого життя

0
Розроблено додаток, який діагностує хвороби крові за допомогою Селфі

У мережі з’явилася інформація про те, що завдяки дослідникам з Університету Індіанаполіса було розроблено додаток, що дозволяє діагностувати хвороби крові на за допомогою Селфі – для цього використовувалася новітня технологія для вимірювання гемоглобіну в крові за допомогою фотографій століття.

“Новий мобільний підхід дозволить дистанційно вимірювати рівень гемоглобіну крові для виявлення анемії, гострого пошкодження нирок і крововиливи, для визначення серповидноклітинної анемії. Пандемія значно підвищила необхідність таких аналізів ” , – розповів керівник дослідницької групи Янг Кім.

Розроблено додаток, який діагностує хвороби крові за допомогою Селфі

Що цікаво, вченим всього лиш потрібно використати програмне забезпечення, щоб перетворити вбудовану камеру смартфону в гіперспектральний томограф – для цього їм навіть не довелося використовувати сторонні девайси.

Читайте також  Випустили iOS 12.4.7 для старих iPhone і iPad - головні нововведення

Завдяки подібному томографу можна виміряти рівень гемоглобіну, причому пілотне клінічне тестування за участю добровольців показало, що похибки в прогнозі при використанні смартфона знаходяться в межах від 5 до 10%.

ДЖЕРЕЛОOsapublishing
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут