Розроблено додаток, який діагностує хвороби крові за допомогою Селфі

Черговий доказ того, що сучасні технології здатні дуже сильно покращити якість нашого життя

Розроблено додаток, який діагностує хвороби крові за допомогою Селфі

У мережі з’явилася інформація про те, що завдяки дослідникам з Університету Індіанаполіса було розроблено додаток, що дозволяє діагностувати хвороби крові на за допомогою Селфі – для цього використовувалася новітня технологія для вимірювання гемоглобіну в крові за допомогою фотографій століття.

“Новий мобільний підхід дозволить дистанційно вимірювати рівень гемоглобіну крові для виявлення анемії, гострого пошкодження нирок і крововиливи, для визначення серповидноклітинної анемії. Пандемія значно підвищила необхідність таких аналізів ” , – розповів керівник дослідницької групи Янг Кім.

Розроблено додаток, який діагностує хвороби крові за допомогою Селфі

Що цікаво, вченим всього лиш потрібно використати програмне забезпечення, щоб перетворити вбудовану камеру смартфону в гіперспектральний томограф – для цього їм навіть не довелося використовувати сторонні девайси.

Завдяки подібному томографу можна виміряти рівень гемоглобіну, причому пілотне клінічне тестування за участю добровольців показало, що похибки в прогнозі при використанні смартфона знаходяться в межах від 5 до 10%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я