В Windows 10 з’явиться можливість повноцінного запуску Linux-додатків

В Windows 10 з'явиться можливість повноцінного запуску Linux-додатків
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вчора стало відомо, що Microsoft додала GPU-прискорення через DirectX для Linux-додатків. Однак це не єдине нововведення, яким поділилася компанія. На конференції Microsoft Build 2020 вона розповіла, що в Windows 10 з’явиться можливість повноцінного запуску Linux-додатків.

В Windows 10 з'явиться можливість повноцінного запуску Linux-додатків

Треба уточнити, що мова йде про підсистему Windows Subsystem for Linux (WSL) – шарі сумісності для запуску Linux-додатків. Тепер підсистема має можливість прямого запуску таких програм з графічним інтерфейсом. Тобто додатки, призначені для Linux, зможуть працювати разом з ПЗ Windows 10.

Повідомляється також, що в найближчому майбутньому WSL отримає підтримку спрощеного процесу установки за допомогою команди “wsl.exe – -install”. Завдяки цьому можна буде швидше почати роботу з Linux-додатками.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нова версія WSL буде частиною релізу Windows 10 2004, що очікується в кінці травня 2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.