Приблизний час читання: 4 хв

Досить вбивств: до Assassin’s Creed Valhalla завезли дипломатію

0

Assassin’s Creed Valhalla досі не отримала геймплейного трейлеру, але креативний директор ігор Ашраф Ізмаїл продовжує ділитися подробицями. Минулого разу розробник розповів про повернення прихованого клинка, а тепер повідав про різноманітність в проходженні завдань.

В інтерв’ю для Kotaku Ізмаїл розповів, що Ейвор зможе вирішувати конфлікти не тільки грубою силою, а й дипломатією. У Valhalla гравець отримає в розпорядження власне поселення, головне завдання якого в мирному проживанні на ворожій території. Тому головному герою доведеться не тільки воювати, а й укладати союзи.

Під час розвитку поселення Ейвор почне стикатися з проблемами, викликаними зростанням популяції в його селищі.

Читайте також  10 слів з ІТ-сфери, значення яких ви могли не знати

“Коли ви вирушаєте в світ, щоб займатися власними справами, ви втягуєтеся в політику. Ви вплуталися в подорож. Ми даємо варіанти. Тому це означає, що іноді ви, скажімо так, можете домовитися, щоб щось вирішити”,-говорить Ізмаїл.

Ubisoft консультувалася з істориками, щоб показати в грі складну тему колонізації. Гравцям стане зрозуміло, як вікінги втратили частину своєї культури, зіткнувшись з європейцями.

У той же час Ейвору доведеться часто махати сокирою і мечем, так як не всі конфлікти вирішуються дипломатією. Тому Valhalla залишиться звичною Assassin’s Creed в геймплейному плані.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут