Тепер уже Samsung наздоганяє Huawei

0

Свіжий звіт Strategy Analytics продемонстрував розстановку сил на новому рику 5g-смартфонів, який очолює компанія Huawei, а слідом за нею йде південнокорейський виробник Samsung.

Згідно з дослідженням, попит на пристрої з підтримкою 5G виявився вищим, ніж очікувалося. У минулому році на ринок було поставлено 19 мільйонів пристроїв. Попит був особливо високим у Китаї та Південній Кореї.

Компанії Huawei вдалося відвантажити 6,9 мільйона смартфонів з підтримкою 5G або 36,9% від загального числа. Майже всі 5g-смартфони Huawei були продані в Китаї, де відсутність сервісів Google не так сильно напружує користувачів смартфонів. Найпопулярнішими смартфонами компанії стали Mate 20 X 5g і недавній Mate 30 Pro 5g.

Читайте також  Названо слабке місце коронавірусу

Samsung в 2019 році відвантажила 6,7 мільйона смартфонів з підтримкою 5G або 35,8% від загального обсягу. На відміну від Huawei, поставки були спрямовані не тільки на внутрішній ринок (в Південну Корею), але і на інші важливі міжнародні ринки, такі як Великобританія і США. Найпопулярнішими моделями виявилися Galaxy Note 10 5g і S10 5g.

Третє місце з 2 мільйонами смартфонів і часткою 10,7% зайняла компанія Vivo. Четверте місце дісталося Xiaomi з 1,2 мільйона пристроїв і часткою 6,4%. Замикає п’ятірку лідерів LG з результатом 0,98 мільйона смартфона і 4,8% ринку.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут