Facebook Gaming випустив дві ексклюзивні ігри по всесвіту Pokemon

111

Поки Epic Games бореться з Valve за тимчасові ексклюзиви, Facebook в тиху випустив дві гри про «Покемонів», які доступні тільки в соціальній мережі.

Новими ексклюзивами Facebook Gaming стали Pokémon Tower Battle і Pokémon Medallion Battle.

Pokémon Tower Battle вже доступна глобально і нагадує тетріс, але з елементами фізичної головоломки. Гравці по черзі висаджують на острів покемонів, будуючи “живу вежу” з віртуальних істот. Головне завдання-протриматися якомога довше, а користувач, який впустить звірка за межі платформи програє.

Facebook Gaming випустив дві ексклюзивні ігри по всесвіту Pokemon

Pokémon Medallion Battle поки доступна тільки на території Філіппін, але виглядає куди цікавіше. Це колекційна карткова гра, в якій покемони представлені у вигляді медальйонів. Геймери можу збирати колоди, змагатися з іншими користувачами, вигравати значки стадіонів і навіть колекціонувати «кишенькових монстрів».

Facebook Gaming випустив дві ексклюзивні ігри по всесвіту Pokemon

Обидві гри використовують платформу Facebook Instant Games і запускаються прямо в браузері. Таким чином, компанія продовжує спроби залучити аудиторію геймерів, які почалися ще з запуску вкладки з трансляціями і «Моментальними іграми». Якщо вірити Facebook, то щомісяця платформа збирає 700 мільйонів користувачів, які грають або дивляться ігрові відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я