У Google Stadia з’явилися досягнення

110

В потоковому сервісі Google Stadia з’явилася система досягнень. І хоча поки вона не надто просунута, вона вже дозволяє відстежувати ігровий прогрес. Отримання досягнення відзначається спливаючим повідомленням. При цьому поки що ці повідомлення не можна відключити, а тому вони будуть з’являтися на відео і скріншотах.

Також наголошується, що поки тільки 22 гри підтримують нововведення. Очевидно, у міру зростання бібліотеки найменувань стане рости і кількість досягнень, а також охоплення підтримки. Важливо відзначити, що система досягнень має зворотну силу, тобто всі «ачівкі», які були зароблені до впровадження системи в маси, будуть автоматично зараховані.

Популярні новини  Карти Google відправили туристів по смертельному маршруту

Вперше про ігрові досягнення в Google Stadia заговорили ще в липні. І хоча нинішня система поки явно відноситься до категорії раннього доступу, відрадно, що розробники впроваджують подібне в свій проект.

Нагадаємо, що раніше в бібліотеці ігор з’явилася застаріла версія Borderlands 3. Нова збірка вийшла 19 грудня на всіх платформах, крім Stadia, тому у версії шутера для хмарної платформи поки немає місії “Заварушка на секретній базі “Маливана”, четвертого рівня режиму Хаосу, більш ємного банку та інших нововведень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я