Приблизний час читання: 3 хв

Глава Apple порівняв іPhone з дитиною

0

Тім Кук (Tim Cook), генеральний директор компанії Apple, не вважає, що індустрія смартфонів досягла свого піку. Більш того, він упевнений, що до досягнення максимуму можливостей в цій індустрії пройде ще багато років.

Під час недавнього інтерв’ю він сказав: “Я не знаю нікого, хто назвав би 12-річну дитину дорослим”. Тут мова йде про 12 років, які пройшли з моменту виходу першого смартфона iPhone. Він додав: «Іноді ці кроки величезні, іноді вони не настільки великі. Але сенс в тому, щоб завжди робити речі краще, а не просто мінятися заради змін».

Ця заява була зроблена на тлі того, що продажі iPhone в останні квартали знизилися, а загальні продажі смартфонів в галузі знаходяться на приблизно однаковому рівні протягом останніх декількох кварталів.

Читайте також  Apple придумала більш безпечну альтернативу платежах по NFC

Аналітики пояснюють стагнацію ринку тим фактом, що багато флагманські смартфони пропонують лише незначні поліпшення в порівнянні зі своїми попередниками. Це не дозволяє компаніям переконати споживачів у тому, що їм потрібно оновлювати Смартфони щороку. Звідси і виникло припущення про те, що інновації в смартфонах досягли піку.

Компанія Apple покладає великі надії на iPhone 12, який отримає підтримку 5G та інші зміни.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут