Ось як Microsoft змусить користувачів піти з Windows 7

1

Компанія Microsoft стоїть зараз перед непростим завданням — як змусити впертих користувачів Windows 7 перейти на Windows 10. Судячи з усього, рішення знайдено.

Для звичайних користувачів розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 року. Microsoft зараз вже попереджає користувачів про швидку смерть Windows 7 і пропонує переходити на Windows 10. Тим не менш, користувачі не поспішають слідувати порадам Microsoft і переходити на більш сучасну Windows 10.

Читайте також  Представлений круглий смартфон Cyrcle Phone

Спливаючі іноді невеликі оповіщення здалися Microsoft недостатньо стимулюють. Компанія оголосила, що з 15 січня 2020 року вона почне виводити повноекранні оповіщення. У них будуть описуватися ризики використання Windows 7 Service Pack 1 після припинення підтримки 14 січня 2020 року.

Таке повноекранне оповіщення буде залишатися на дисплеї, поки користувач не вступить з ним у взаємодію. Загораживающие доступ до контенту оповіщення будуть виводитися для наступних версій Windows 7 Service Pack 1: Starter (Початкова), Home Basic (Домашня базова) і Premium (Домашня розширена), Professional (Професійна) і Ultimate (Максимальна).

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

1 коментар

  1. Сволочи! Вы хотите – это не значит, что наши желания совпадают. Доведите до ума свое гавно, а потом предлагайте его нам – но в любом случае позвольте решать нам, чем пользоваться! Суки!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут