Apple лише з двома продуктами недосяжна для конкурентів на ринку носимої електроніки

0

Аналітики IDC оцінили ринок носимой електроніки за підсумками третього кварталу. Як показують їхні підрахунки, ринок зріс майже вдвічі! Якщо точніше, то на 94,6%, до 84,5 млн одиниць.

Лідером ринку є Apple, яка реалізувала 29,5 млн пристроїв, наростивши продажі майже втричі. Враховуючи, що фактично у Apple в цій категорії є лише два продукти — Apple Watch і AirPods — результат вражаючий.

Читайте також  Google принесла ПК - ігри на Android-смартфони

Друге місце утримує Xiaomi. Компанія продала 12,4 млн пристроїв і наростила поставки на 66,1%. Третє місце у Samsung, яка продала 8,3 млн пристроїв, що на 156,4% більше, ніж роком раніше.

Huawei наблизилася до корейського гіганта, продавши 7,1 млн пристроїв і наростивши продажі трохи більше ніж втричі. П’яте місце зайняла Fitbit, що продала 3,5 млн пристроїв, але це всього на 0,5% більше, ніж роком раніше. Враховуючи зростання ринку в цілому, це, звичайно, поганий результат.

Також аналітики IDC поділилися інформація щодо поділу ринку на сегменти. Найпопулярнішим є сегмент навушників — 40,7 млн і зростання на 242,4%. Далі йдуть трекери активності (19,2 млн; зростання на 48,6%) і розумні годинник (17,6 млн; зростання на 48%).

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут