Huawei про Samsung і американські санкції

0

Компанія Huawei є однією з найбільш впізнаваних в світі, в її асортименті представлені смартфони, планшети, ноутбуки, побутова техніка і не тільки. В даний час компанія є другим за величиною виробником смартфонів у світі.

Генеральний директор Huawei по споживчому бізнесу Юй Чэндун (Yu Chengdong) заявив, що компанії мало бути другий. Вона докладає всіх зусиль, щоб зайняти лідерство в індустрії. Він додав, що якби не американські санкції, Huawei вже обійшла б Samsung і стала б найуспішнішим постачальником смартфонів за підсумками 2019 року.

Читайте також  LG готує випуск бюджетного смартфону з лінійки Neon

Незадовго до введення американських санкцій Huawei вдалося відібрати друге місце на ринку смартфонів у Apple. Аналітики в один голос стверджують, що у Huawei був реальний шанс вирвати перше місце у Samsung в цьому році.

За словами лідера Huawei, багато хто помилково вважає, що бренд Huawei продовжує зберігати популярність виключно через великий патріотизм китайців. Він зазначив, що продукти компанії користуються величезною популярністю у всьому світі. Як вже повідомлялося, продажі планшета Huawei MediaPad M6 за кілька місяців перевищать 2 мільйони одиниць, а розумні годинник Huawei Watch GT 2 за 45 днів купили більше мільйона чоловік.

Головною причиною досягнення таких результатів є задоволеність користувачів, а не патріотизм, як стверджує Юй Чендун.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут