В хмарних збереженнях для PS4 виявили дивне обмеження

102

Користувач твіттера Dizzy_Ziddy зіткнувся зі своєрідною проблемою, пов’язаною з хмарними збереженнями на PS4.

Спробувавши завантажити чергову порцію збережень в хмарне сховище, Dizzy_Ziddy виявив, що в сховище може тримати в собі не більше 1000 файлів.

Загальний обсяг файлів збережень в «хмарі» не може перевищувати 100 гігабайт. Однак з урахуванням обмеження на кількість файлів ліміт на обсяг виглядає безглуздим. Файли збережень для ігор займають небагато місця, зазвичай від 5 до 15 мегабайт. При цьому кількість файлів збережень для проектів може обчислюватися десятками. Журналіст Kotaku зазначив, що він має 84 файли збереження для Mass Effect: Andromeda, 14 файлів для The Witcher 3 та 6 файлів для Final Fantasy XII: THE Zodiac Age.

Подібне обмеження на кількість файлів виглядає дивним. Тим більше хмарні збереження доступні на PS4 тільки передплатникам платного сервісу PS Plus.

«Продовжу скаржитися на обмеження, пов’язані з хмарними збереженнями в PSN. У них є безглузде обмеження на обсяг файлів в 100 гігабайт, з яким ви ніколи не зіштовхнетеся, оскільки у них є ще й обмеження на кількість файлів (не більше 1000)», – зазначив Dizzy_Ziddy.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я