Штраф в 25 млн доларів: Apple оголошує війну витокам

0

Як повідомляє джерело, компанія Apple вирішила оголосити війну витокам. За останні роки ми вже звикли, що знаємо майже все про прийдешні смартфони iPhone задовго до анонсу.

Ось і зараз навряд чи є якісь сумніви в тому, як будуть виглядати iPhone XI та інші осінні новинки, адже перші зображення смартфонів Apple з квадратним модулем камери з’явилися ще кілька місяців тому.

Читайте також  Системы вентиляции помещений - зачем нужна

Раніше витоки з’являлися в Мережі завдяки тому, що хтось десь просто вкрав ранній прототип або яку-небудь деталь майбутнього смартфона. Найчастіше крали корпусу, так як вони дозволяють оцінити дизайн.

Однак в останні пару років і цей аспект змістився в цифровий світ. Тепер крадуть не корпуса, а креслення та інші дані, пов’язані з розробкою смартфонів ще до появи перших деталей. З тими ж iPhone XI сталося саме так, і ми отримали комп’ютерні зображення прийдешніх апаратів всього через кілька місяців після виходу iPhone XS.

І тепер Apple, як стверджує джерело, вирішила сконцентрувати всі сили, щоб запобігти витоку щодо покоління iPhone, яке вийде в 2020 році. Компанія розробила ряд відповідних рекомендацій для постачальників. Зокрема, Постачальники повинні завжди використовувати комп’ютери в рамках окремих локальних мереж, заборонено використовувати загальнодоступні поштові та хмарні сервіси.

У разі витоку, відповідальний постачальник повинен буде відшкодувати збиток у розмірі 25 млн доларів і покрити будь-які витрати, пов’язані з розслідуванням!

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут