Експерименти над людьми почнуться наступного року. Ілон Маск розповів про майбутнє компанії Neuralink

1124

Про компанію Neuralink ми вперше дізналися ще в 2017 році. Ще одне дітище Ілона Маска займається розробкою технологій, які дозволять підключити до людського мозку різні інтерфейси для підключення до ПК.

З моменту анонса ніяких гучних новин щодо Neuralink не було, але вчора компанія провела відкритий брифінг, на якому виступив особисто Маск.

Глава Neuralink, Tesla і SpaceX заявив, що сподівається на те, що вже у другому кварталі наступного року компанія приступить до експериментів з людьми. В якому саме форматі, поки неясно.

Відомо, що Neuralink вже експериментувала на щурах, імплантуючи в мозок тварини до 1500 електродів. Кожен електрод в чотири рази тонше людської волосини, що дозволяє уникнути серйозних пошкоджень тканин мозку і кровоносних судин. Також система включає в себе процесор для обробки даних, який також імплантується в мозок. Чіп має розміри 4 х 4 мм і здатний обробляти дані з 10 000 електродів.

Популярні новини  Есть ли будущее у винчестеров HDD

Судячи з усього, Neuralink ставила експерименти на мавпах, так як Маск розповів, що мавпа змогла керувати комп’ютером за допомогою такого інтерфейсу.

Крім того, Маск заявив, що дві людини з такими імплантатами зможуть “спілкуватися телепатично”. Само собою, навіть якщо в якійсь формі це і стане можливим, трапиться це явно не в найближчі роки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я