Експерименти над людьми почнуться наступного року. Ілон Маск розповів про майбутнє компанії Neuralink

0

Про компанію Neuralink ми вперше дізналися ще в 2017 році. Ще одне дітище Ілона Маска займається розробкою технологій, які дозволять підключити до людського мозку різні інтерфейси для підключення до ПК.

З моменту анонса ніяких гучних новин щодо Neuralink не було, але вчора компанія провела відкритий брифінг, на якому виступив особисто Маск.

Читайте також  Как распознать, что ваш телефон прослушивают

Глава Neuralink, Tesla і SpaceX заявив, що сподівається на те, що вже у другому кварталі наступного року компанія приступить до експериментів з людьми. В якому саме форматі, поки неясно.

Відомо, що Neuralink вже експериментувала на щурах, імплантуючи в мозок тварини до 1500 електродів. Кожен електрод в чотири рази тонше людської волосини, що дозволяє уникнути серйозних пошкоджень тканин мозку і кровоносних судин. Також система включає в себе процесор для обробки даних, який також імплантується в мозок. Чіп має розміри 4 х 4 мм і здатний обробляти дані з 10 000 електродів.

Судячи з усього, Neuralink ставила експерименти на мавпах, так як Маск розповів, що мавпа змогла керувати комп’ютером за допомогою такого інтерфейсу.

Крім того, Маск заявив, що дві людини з такими імплантатами зможуть “спілкуватися телепатично”. Само собою, навіть якщо в якійсь формі це і стане можливим, трапиться це явно не в найближчі роки.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут