Останнє оновлення Windows може загальмувати систему

261

Компанія Microsoft повідомила, що останнє оновлення Windows Patch Tuesday може викликати проблеми при установці на комп’ютерах з Sophos Endpoint Protection Sophos Central або Sophos Enterprise Console (SEC). Система може зависнути в процесі встановлення оновлення або при перезапуску після його установки.

Користувачі деяких версій антивіруса Avast повідомляють про зависання комп’ютерів при запуску, а користувачі антивіруса Avira — про значне уповільнення роботи Windows.

Схоже, що проблемне оновлення зачепило багато версій Windows: Windows 7, Windows 8.1, Windows Embedded 8, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 і Windows 10.

Зараз читають  Как фотографирует iPhone 13

Поки не буде знайдено рішення, Microsoft тимчасово заблокувала отримання оновлень, якщо на комп’ютері встановлено ПЗ Sophos Endpoint.

Якщо оновлення Patch Tuesday вже встановлено, слід завантажитися в безпечному режимі і відкотити оновлення. Sophos рекомендує відключити антивірусну службу Sophos і «захист від несанкціонованого доступу», якщо вона включена після завантаження в безпечному режимі, потім перезавантажитися і видалити відповідні оновлення перед повторним включенням антивірусу Mcafee.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я