Останнім часом в Китаї довелося піти на заходи по боротьбі з ігровою залежністю, особливо серед підлітків. Постраждалих від цієї «недуги» налічується близько 24 мільйонів чоловік.
Уряд також звинувачує відеоігри в тому, що вони зокрема винні в поширенні такого захворювання, як короткозорість. Боротьба з відеоіграми не дала очікуваних результатів, тому тепер уряд має намір визнати відеоігри офіційною професією.
Це черговий дуже важливий крок в низці подій, спрямованих на відродження ігрової індустрії після дев’ятимісячної заборони на випуск нових ігор. У грудні минулого року уряд Китаю схвалив випуск в країні нових ігор, яким для цього потрібен дозвіл місцевого регулятора, який виставляє віковий рейтинг.
Китайське управління професійним навичкам (Сhina’s Occupation Skill Testing Authority, OSTA) оприлюднило 25 січня заяву, в якій перераховуються нові види посад та професій, від штучного інтелекту (AI) до інтернету речей (IoT).
Також в якості офіційних посад в країні вказані інженери хмарних обчислень, аналітики великих даних і професійні геймери.
Потенційні професійні геймери або кіберспортсмени будуть брати участь в ігрових змаганнях, працювати в якості партнерів по навчанню, надавати аналіз даних для індустрії та розробляти нові ігри. Ще одна назва професії — професійний ігровий оператор, який буде займатися маркетингом нових та існуючих ігор.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…