«Геймерський» ноутбук продуктивний. Ігри потребують високої обчислювальної потужності, є вимоги до графіки. Офісний лептоп з найдешевшим апаратним забезпеченням навряд чи потягне популярні розваги хоча б на мінімальних налаштуваннях.
Зарахувати портативний ПК до ігрового класу дозволяють характеристики «заліза».
Як професійний, так і любительський геймінг передбачає тривалі посиденьки за ноутом. Це означає, що очі гравця піддаються постійним навантаженням. Від поганого екрана наслідки передбачувані: потемніння в очах, надмірна сухість, затьмареність погляду, почервоніння, болісні відчуття під час рухів та інші ознаки комп’ютерного зорового синдрому.
З огляду на вищезгадані обставини, добросовісні виробники використовують лише якісні дисплеї з високою роздільною здатністю від Full HD. Останнім часом зростає популярність перспективних 4К ноутів, які будуть в тренді й через багато років.
За посиланням https://www.moyo.ua/ua/comp-and-periphery/notebooks/igrovoyi/ можна обрати ноутбук для ігор з оптимальною чіткістю. Щоб заощадити час, можна скористатися відповідним фільтром «Максимальна роздільна здатність».
Низька частота оновлення дисплея супроводжується неприємними «симптомами»:
Для динамічного контенту і, зокрема, відеоігор потрібна Герцівка вище середньої — від 100 Гц.
Найбільше геймерських моделей — з частотою 144 Гц. Але й це ще не межа. Можна знайти ноутбук в Moyo з екраном до 360 Гц.
Головне, щоб оперативки не було замало. Інакше ігри будуть запускатися повільно, гальмуватимуть та «вилітатимуть» у найвідповідальніші моменти. 8 гігабайтів достатньо для тих, хто ностальгує за ретро-розвагами, які мінімально навантажують систему. 16 гігабайтів — найкращий варіант з погляду співвідношення ціни та якості. 32 Гб — для ААА ігор зі складним геймплеєм та розширеним пакетом налаштувань.
Можна обійтися без зайвих коментарів, адже SSD перевершує HDD майже у всьому. Твердотіловий диск швидший, тихіший, стійкий до механічних пошкоджень та довговічний. Він має більш практичний розмір, тому дозволяє зменшити загальні габарити та вагу ноутбука.
Можна розглядати комбіноване рішення SSD+HDD, якщо хочеться отримати максимальний об’єм за кращою ціною.
Тільки дискретна графіка — щонайменше початкового класу, а в ідеалі — ігрового. У неї є власна оперативка, а отже підтримується обробка графіки на професійному рівні без погіршення загальної працездатності та швидкісних характеристик системи.
Підсвітка клавіатури — must have для тих, хто любить грати вночі. Мікрофон і потужні динаміки — для прихильників командних ігор із вбудованими або сторонніми голосовими чатами.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…