Партнерство бізнесу та фінтех-компаній: співпраця як стратегія розвитку – Ігор Шайхет, Аліса Гордієнко

Час читання: 5 хв.

Партнерство бізнесу – це стратегічний підхід, який передбачає об’єднану діяльність двох або більше компаній. Мета – досягнення спільних цілей та обміну ресурсами, знаннями і досвідом. Цей підхід стає дедалі популярнішим у сучасному світі бізнесу, оскільки дозволяє підприємствам досягти конкурентних переваг і прискорити свій розвиток. Однією з ключових переваг партнерства бізнесу є можливість об’єднувати ресурси та компетенції різних компаній для досягнення спільної мети. Це дозволяє зменшити ризики, пов’язані зі стартапами та новими проєктами, а також забезпечує більший доступ до ринків і клієнтів. Щоб зрозуміти переваги та можливості співпраці з фінтех-компаніями, бізнес-аналітик Ігор Шайхета та експерт в галузі фінтеху Аліса Гордієнко, поділились своїми знаннями та досвідом.

Реклама

Ігор Шайхет: розширення можливостей фінтех-сектору

Фінтех-сектор сьогодні є однією з галузей, яка динамічно розвивається. Інноваційні технології та стартапи в цій галузі відкривають безмежні можливості та змінюють спосіб взаємодії з фінансами, банками, страховими компаніями й іншими фінансовими установами, зазначив бізнес-аналітик Ігор Шайхет. Він вказує на те, як саме відбувається розширення можливостей фінтех-сектору та на що це впливає.

 • Доступність фінансових послуг. Фінтех-компанії відкривають фінансові послуги для більш широкого кола користувачів, зокрема тих, хто раніше мав обмежений доступ до банкінгу та кредитів. Це можливо завдяки мобільним додаткам та інтернет-платформам, що дозволяють клієнтам здійснювати операції та керувати фінансами у зручний і доступний спосіб.
 • Інновації у платежах. Фінтех-сектор кардинально змінює способи проведення платежів. Ігор Шайхет говорить, що тепер безконтактні платежі, криптовалюти та інші цифрові рішення дозволяють здійснювати швидкі, безпечні та зручні транзакції.
 • Кредитування та інвестування: Фінтех-компанії вводять нові підходи до кредитування та інвестування. За словами Аліси Гордієнко, платформи для підвищення капіталу, розумна робота з даними та алгоритми дозволяють надавати позики та інвестиційні послуги більш точно та індивідуалізовано.
 • Цифрові банки та стартапи, які пропонують повний спектр фінансових послуг, без звичайних фізичних відділень, підштовхують традиційні банки до вдосконалення своїх процесів.
 • Блокчейн і криптовалюти. Технології блокчейну та криптовалют дозволяють забезпечувати безпеку та надійність фінансових операцій, а також відкривають нові можливості для глобальних трансакцій і зберігання активів.
 • Регулювання та нормативи. Як зазначає Ігор Шайхет, з появою фінтех-сектору змінюються і вимоги до регулювання. Уряди та регулятори працюють над створенням адаптивних нормативів, які б забезпечили інноваційний розвиток сектору. При цьому безпека користувачів залишається на першому місці.

Аліса Гордієнко підкреслює, що розширення можливостей фінтех-сектору має глибокий вплив на економіку та суспільство в цілому:

144.jpg

Від відкритого доступу до фінансових послуг для всіх до впровадження новітніх технологій, фінтех трансформує спосіб, яким ми взаємодіємо з грошима та керуємо своїми фінансами. Це відкриває нові можливості для бізнесу та споживачів і продовжує змінювати обличчя фінансового світу.

Ігор Шайхет додає, що розширення можливостей фінтех-сектору є не лише важливою тенденцією сучасного бізнесу, але і справжнім каталізатором для інновацій у фінансовій галузі. Аліса Гордієнко упевнена в тому, що інновації та технології, які впроваджуються, розширюють можливості для фірм і споживачів.

Переваги співпраці з фінтех-компаніями – Аліса Гордієнко

Фінтех-компанії – це справжній двигун інновацій у фінансовому секторі, і їх вплив на сучасну економіку не може бути переоцінений. Аліса Гордієнко пропонує розглянути деякі ключові переваги співпраці бізнесу з фінтех-компаніями.

 1. Інновації та швидкість реакції. Фінтех-компанії завжди в центрі інноваційних рішень. Співпраця з ними дозволяє бізнесу швидко впроваджувати передові технології та новаторські підходи у фінансовій сфері. Це допомагає підприємствам бути конкурентоспроможними та миттєво реагувати на зміни ринку.
 2. Зниження витрат. Фінтех-компанії часто пропонують ефективні рішення, які дозволяють знизити витрати на операційну діяльність. Це може включати в себе автоматизацію процесів, оптимізацію внутрішньої логістики, а також зменшення ризиків і пов’язаних з ними витрат.
 3. Покращення клієнтського досвіду. Шайхет Ігор пояснює, що фінтех-компанії здатні надавати клієнтам інноваційні і зручні фінансові послуги. Він говорить, що це підвищує задоволення клієнтів і зміцнює їх лояльність.
 4. Доступ до нових ринків і аудиторій. Фінтех-компанії можуть вже мати велику базу клієнтів та партнерів, що дозволяє бізнесу розширювати своє географічне охоплення та залучати нових клієнтів. Це особливо важливо для підприємств, які розглядають можливість міжнародного розширення, підкреслює Аліса Гордієнко.
 5. Забезпечення безпеки даних. Фінтех-компанії зазвичай мають високі стандарти забезпечення безпеки даних та вивчення обмежень. Співпраця з ними може допомогти бізнесу захистити важливу інформацію та уникнути кіберзагроз.

Ігор Шайхет та Аліса Гордієнко зазначають, що завдяки співпраці з фінтех-компаніями, бізнес може отримати доступ до інновацій та ресурсів, які допоможуть підвищити ефективність та конкурентоспроможність на ринку. Він закликає підприємства розглянути можливості співпраці з фінтех-компаніями як ключовий елемент своєї стратегії для розвитку та забезпечення стійкого успіху в сучасному бізнес-середовищі.

Основні аспекти співпраці як запорука успішного бізнес-проєкту- Ігор Шайхет, Аліса Гордієнко

143.jpg

Експерти в галузі бізнесу та фінтеху виділяють основні аспекти співпраці, які є запорукою успішної реалізації бізнес-проєкту:

 • Взаємодовіра та чіткість цілей. Успішна співпраця вимагає взаємної довіри між партнерами. Важливо, щоб всі сторони були відкриті та чесні у відносинах і мали чітко сформульовані цілі та очікування від співпраці.
 • Сумісність цінностей та культури. Компанії, у яких схожі цінності та корпоративна культура, мають більше шансів на успішну співпрацю. Це сприяє збереженню єдності та спільного підходу до вирішення завдань, підкреслює Ігор Шайхет.
 • Якісний обмін інформацією. Відкритий обмін інформацією та даними є важливою складовою співпраці. Партнери повинні бути готові надавати необхідну інформацію для досягнення спільних цілей.
 • Чіткість угод та відповідальності. Це допомагає уникнути непорозумінь і конфліктів у майбутньому.
 • Фінансова стійкість та підтримка: Партнери повинні мати фінансову стійкість та здатність підтримувати проєкт протягом тривалого періоду, не допускаючи фінансових труднощів.
 • Ефективна комунікація. Як говорить Аліса Гордієнко, важливо підтримувати відкриту та ефективну комунікацію між партнерами. Це включає в себе регулярні зустрічі, обмін ідеями та вирішення можливих проблем на ранніх етапах.
 • Гнучкість та адаптивність. Бізнес-середовище постійно змінюється, і партнери повинні бути готові до адаптації до нових умов і викликів. Гнучкість і адаптивність є ключовими факторами успіху в сучасному бізнесі.

Ігор Шайхет та Аліса Гордієнко переконані, що правильно спланована співпраця, з урахуванням цих основних аспектів, може стати запорукою успішного бізнес-проєкту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.