Домашній Інтернет у Львові: від чого залежить швидкість 

UPG

При виборі домашнього інтернету дуже важливу роль відіграє швидкість. Адже тоді можна без проблем працювати, навчатися, цікаво проводити вільний час.

Volia — надійний провайдер в Україні. Компанія пропонує швидкість у Львові до 200 Мбіт/с. Тепер ви забудете про зависання відео, погане завантаження сторінок. Стабільна швидкість і сучасні технології дозволять насолоджуватися фільмом у HD-якості і не тільки. На з’єднання не впливають погодні умови: ви зможете користуватися Інтернетом навіть коли на вулиці сильний вітер чи гроза. Ви зможете працювати у затишній домашній атмосфері, спілкуватися з рідними чи насолоджуватися онлайн-іграми! Більше деталей за посиланням https://volia.com/ukr/lviv/internet/.

Які чинники впливають на швидкість домашнього Інтернету

  1. Мережеве обладнання. Кабельний Інтернет вважають швидшим і надійнішим у порівнянні з Wi-Fi. Крім того, через велику кількість пристроїв швидкість може бути нижчою.
  2. Віруси. Якщо шкідливе програмне забезпечення потрапляє на комп’ютер, він може працювати у фоновому режимі, підключатися до Інтернету без вашого відома. До речі, провайдер Volia пропонує  антивіруси як додаткову послугу.
  3. Розташування роутера. Якщо ви розмістите роутер далеко від комп’ютера, це може впливати на швидкість домашнього Інтернету. Для того, щоб вирішити проблему, поставте роутер ближче до ПК.
  4. Кількість запущених додатків. Якщо ви запустили одночасно велику кількість програм і додатків, що потребують інтернет-з’єднання, то все буде працювати набагато повільніше. Вам потрібно закрити  програми, якими ви не користуєтеся, а також контролювати, щоб у браузері були встановлені тільки потрібні розширення.
  5. Провайдер. Одна з найпоширеніших причин — недобросовісний провайдер пропонує низьку швидкість з’єднання.

Volia має багаторічний досвід на ринку телекомунікаційних послуг і цінує довіру клієнтів. Компанія постійно досліджує попит та потреби користувача, тому пропонує пакети послуг за демократичною ціною. Якщо вам потрібно підключити Інтернет у Львові, оператор допоможе підібрати тариф відповідно до ваших потреб.

Більше можливостей

Volia — якісний і безперебійний кабельний або безпровідний домашній Інтернет. Крім того, провайдер пропонує додаткові послуги. Наприклад, ви можете захистити домашній Інтернет від вірусів і спаму.  Антивірус ESET – дуже потрібний продукт для тих, хто часто шукає інформацію в мережі, часто купує онлайн.

Вартість підключення — всього 1 гривня. Далі оплачуєте тільки вартість тарифу. Ціна тарифу залежить від обраного пакета послуг, його характеристик, додаткових можливостей.

Для нових абонентів проводять акції і пропонують знижки. Поповнити баланс можна будь-якими зручними способами: через інтернет-банкінг, на сайті провайдера в особистому кабінеті, за допомогою терміналів самообслуговування. На порталі абонента «Мій кабінет» ви зможете дізнатися про нові акції, баланс рахунку.

Обирайте відповідний пакет та користуйтеся  послугами із задоволенням!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я