Інше

Хайп-проєкт: характерні риси та типи

Share
Час читання: 3 хв.

Хайпи – це високопробуткові інвестиційні проєти. Існують вони, поки є нові вливання коштів. Ті, хто прийшов пізніше, вносять гроші, і з них виплачується винагорода тим, хто приєднався раніше. Відповідно, кожному наступному інвестору потрібно привести за собою нових учасників. Інвестиційні хайп-проєкти мають різноманітні формати, свої характерні риси. Щоб не прогадати, варто уважно обирати та враховувати можливі ризики та свою готовність з ними миритись.

Риси високоприбуткових інвест-проєктів

Всі хайпи, незалежно від їх «обгортки», мають однакову суть – привабити в проєкт інвесторів. Характерними рисами є:

  • висока прибутковість;
  • мінімум інформації про компанію або ж її повна відсутність, адже робота ведеться переважно через інтернет;
  • складнощі простеження руху коштів;
  • абсолютні гарантії прибутковості. При тому що гарантувати, що ваші гроші на 100 % спрацюють, не може жоден проєкт, у випадку з хайпами подібна обіцянка якраз присутня.

Ще одна важлива ознака – беззбитковість. Це дійсно так, адже дивіденди виплачуються за рахунок вкладень новачків, тобто для тих, хто долучився раніше, все буде максимально безхмарно.

Основні типи хайп-проєктів

Існує 3 основних види хайп-проєктів: коротко-, середньо-, довгостроковий. Кожен з них має свої особливості. Їх варто розглянути детальніше.

Короткостроковий хайп – максимальна дохідність на одиницю часу

Тут запропонований високий прибуток від інвестицій. За це доведеться в буквальному сенсі платити високими ризиками, якщо порівнювати з іншими. Навіть при скромних апетитах адміністратор пропонує 50 %, а іноді прибутковість може досягати 100 % на тиждень. Дуже заманливо.

Врахуйте, що такі проєкти працюють не більше місяця, а іноді і навіть декілька днів. Відповідно, великі ризики цілком пояснюють заявлену прибутковість.

Для новачків подібний формат не підходить. На високодохідних хайпах можуть заробляти виключно досвідчені інвестори чи постійні клієнти компанії розробника. Тобто ті, хто одними з перших дізнаються про запуск проєкту.

Середньострокові хайпи: найактуальніше рішення

На сьогодні середньострокові хайпи – оптимальне рішення. Діють такі від 6 місяців до 2 років. Виняткові проєкти живуть до 3 років. Середня прибутковість становить 10–30 % на місяць, що є досить непоганим варіантом. З урахуванням нижчих ризиків це дійсно добре рішення, яке заслуговує уваги.

Помірний процент прибутковості дає шанс встигнути долучитись в тому числі тим, хто дізнався про проєкт дещо пізніше, ніж на самому його старті. Для новачків цей варіант високоприбуткового проєкту – краще рішення.

Довгострокові хайпи: інвестиційні фонди

Це досить стабільні проєкти, як можуть працювати понад 3 роки, а можна знайти навіть такі, яким понад 8 років. Ця категорія здатна давати невеликий у порівнянні з попередніми прибуток. Приблизно – 2–6 % на місяць. Ризики значно нижчі. Це, власне, і пояснює таку дохідність.

Довгострокові хайпи – відмінна інвестиція на тривалу перспективу, звісно, якщо готові чекати, тобто дохід отримувати не одразу. Проєкти цього типу добре підходять для новачків, адже вони дають найцінніше – досвід подібного інвестування. Багато експертів розглядають довгострокові хайпи як альтернативу банківським депозитам, адже прибутковість у перерахунку на рік виходить значно вищою.

Способи заробітку на хайп-проєктах

Інвестори хайпів мають змогу отримувати пасивний та активний дохід. Перший варіант – вкладення коштів. Тобто класичне інвестування і надалі очікування прибутку. Активний заробіток – це участь в реферальній програмі – коли потрібно додатково працювати над залученням нових учасників. Починати долучати можна зі свого кола знайомих, підписників в соціальній мережі.

Головним завданням для інвесторів хайп-проєкту є вчасний вихід без збитків. Для початку вкладаєте, причому варто ризикувати лише тою сумою, яку не боїтесь втратити. Якщо дохід є, то регулярно його виводьте на картку. Встигніть до того часу, поки не відбудеться скам проєкту.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Нові можливості Samsung: штучний інтелект, як у Pixel і iPhone

    Samsung готується додати до своїх смартфонів Galaxy функцію, що дає змогу створювати зведення телефонних розмов…

    07.01.2025

    Чому смартфони перегріваються і як це впливає на їх роботу

    Тепер водіям в Україні не потрібно турбуватися про збереження улюблених номерних знаків при зміні автомобіля.…

    06.01.2025

    Різке зростання цін на інтернет: українцям доведеться платити більше

    З нового року абоненти “Укртелекому” зіштовхнулися із новими тарифами на фіксований зв’язок та інтернет. Компанія…

    06.01.2025

    Apple запевняє: Siri повністю захищає вашу приватність

    Нещодавно з'явилася новина, що Apple погодилася виплатити 95 мільйонів доларів, аби врегулювати справу про «незаконний…

    06.01.2025

    Galaxy S25 Slim із товщиною 6,5 мм стане бюджетною альтернативою флагману Ultra

    Ресурс GSMArena, пославшись на інсайдерів, повідомляє, що Samsung Galaxy S25 Slim не буде найдорожчим смартфоном…

    06.01.2025

    Microsoft планує припинити підтримку Windows 10

    Microsoft вважає 2025 рік ключовим для Windows, оскільки 25 жовтня припиняється підтримка Windows 10. Про…

    06.01.2025