Потреба замінити смартфон може виникнути у двох випадках. Перший – вихід девайсу з ладу та його повна неремонтопридатність. Другий – бажання стати володарем більш технологічного мобільного пристрою.
Незалежно від причини перед тим, як купити смартфон, його слід грамотно підібрати. Сьогодні у продажу представлена величезна кількість пристроїв із різних цінових сегментів. Звичайно ж, чим дорожче девайс – тим більшим спектром можливостей він має. Але, далеко не завжди є сенс витрачатися на преміальний мобільний пристрій. Придбати смартфон рекомендуєм на сайті OpenShop за вигідними цінами.
Ще свіжі в пам’яті багато часів, коли цінувалися девайси з великими дисплеями. Справді, інформацію було дуже зручно переглядати. Але великий екран далеко не завжди дозволяв розміщувати смартфон в кишені куртки або штанів. Бажано, щоб техніка мала оптимальне співвідношення таких параметрів, як діагональ дисплея та практичність. Їм володіють смартфони з розміром екрану в межах 6-6,5 дюймів.
Випуском процесорів для мобільної техніки займається невелика кількість компаній:
Щодо чіпсетів Apple, то ними комплектується продукція лише цього бренду. Інші компанії постачають свої процесори різним виробникам мобільної техніки. Не можна однозначно виділити певний чіпсет найкращим. Наприклад, процесори Apple відрізняються підвищеною швидкодією. Їхнього потенціалу вистачить на довгі роки. Але вони мають мінус – це швидка витрата батареї. Чіпсети Qualcomm відрізняються невисокою енергоємністю, але поступаються за продуктивністю процесорам Apple. Аналогічне можна сказати і про обчислювальні компоненти інших компаній. Щодо обсягу оперативної пам’яті, то ідеальним варіантом буде наявність у смартфона 2-4 Гб.
Практично у всіх смартфонів, за винятком Айфонів, його можна збільшити. Стандартна пам’ять зазвичай складає 32-128 Гб. Навіть якщо її і вдасться повністю заповнити, то не важко перемістити контент на жорсткий диск комп’ютера або ноутбука.
Стандартна комплектація недорогого смартфона включає дві камери. Одна фронтальна, а друга – тилова. Перша орієнтована на відеодзвінки та селфі. Тиловий об’єктив використовується для створення повноцінних знімків та відео. Моделі із верхнього цінового сегмента комплектуються вже великою кількістю тилових камер. Серед них ширококутна, надширококутна та інші. Вони будуть доречними, наприклад, при частому створенні панорамних знімків. Що стосується роздільної здатності об’єктива, то його не можна розглядати як єдиний вагомий фактор впливу на якість знімків та відео. Є й другий чинник – це світлосила. Чим вона вища – тим краще камера зніматиме в умовах поганого освітлення.
Відповідаючи на питання, як вибрати смартфон, слід звернути увагу і на ємність батареї. Адже від неї залежить тривалість роботи техніки. Бажано, щоб ємність була не менше ніж 3,5 мАг.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…