Одним із аспектів успіху онлайн-бізнесу є стабільна робота веб-сайту. В умовах жорсткої конкуренції важливо, щоб відвідувачі мали доступ до сайту 24/7. Уявімо, що людина захоче зробити замовлення в онлайн-магазині, а він не буде працювати належним чином. Найімовірніше покупець не буде чекати на відновлення роботи Інтернет-магазину, а просто знайде альтернативний онлайн-ресурс для замовлення товару чи послуги. Особливо це стосується нових відвідувачів, які ще не знайомі з організацією і якістю обслуговування, яка може виділяти обрану компанію серед конкурентів. Отже, сьогодні ми розповімо про те, як вибрати надійний хостинг для сайту.
Безкоштовні послуги виглядають досить привабливо, особливо для початківців. Проте, якщо детальніше вивчити таку пропозицію, стає зрозуміло, що не все так добре.
По-перше, слід визначити, що таке “безкоштовний хостинг”. Здебільшого це веб-ресурс, який пропонує послугу конструктора сайтів без необхідності сплачувати за хостинг. Тобто, ви можете легко створити веб-сайт без особливих знань та навичок, використовуючи функцію drag-and-drop та без взаємодії з хостингом безпосередньо. Проте такий сервіс має багато мінусів, які компенсуються безкоштовністю:
Якщо ж обирати платний хостінг, то можна сказати, що мінус один – треба витрачати гроші. Проте це позбавить вас згаданих вище проблем:
Чітко бачимо переваги платного сервісу, тому рекомендуємо обирати саме такий варіант. Навіть початківці можуть знайти хостинг-план за невелику ціну.
Існує три основні типи хостингу, які зазвичай вибирають залежно від типу сайту та його вимог до налаштування сервера:
Майте на увазі, що останні два варіанти потребують особливих технічних знань та навичок. Коли ви замовляєте віртуальний хостинг, то отримаєте графічну панель управління. Це дозволяє легко керувати хостингом без попередньо здобутих технічних знань. VPS та виділений сервер надається без такої панелі, а управління відбувається за допомогою SSH. Проте ви можете встановити власну графічну контрольну панель або скористатися додатковою послугою хостера – управління сервером.
Читайте також: Як самостійно створити сайт із нуля: найпростіший варіант без втрати якості
Після того, як ви вибрали тип хостингу, необхідно знайти надійного хостера. Для цього зверніть увагу на наступні критерії при досліджені ринку:
Можемо порекомендувати надійний хостинг від HOSTiQ.ua. Компанія пропонує безліч варіантів хостингу та тарифів з можливістю економії (ознайомитись можно на https://hostiq.ua/ukr/) Клієнти цього провайдера залишають дуже добрі відгуки про нього. Проте ви можете переконатися в якості послуг самостійно, скориставшись 30-денним тестовим періодом.
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…