Більшість урядів, включаючи США, вважають шифрування інформації головною причиною злочинів в мережі.
Коаліція, у яку входять високотехнологічні компанії, заявила, що 18 членів створять «багатомільйонний» дослідницький фонд для вивчення моделей насилля. Окрім цього, планується створення технологічних інструментів, щоб запобігти злочинам.
Корпорації прагнуть не лише з’ясувати причини домагань, але і донести інформацію урядам, що шифрування даних потрібно обмежити або заборонити. У коаліції відмовились коментувати методи боротьби з насиллям. Також немає інформації щодо того, за якими ознаками працівники будуть відстежувати підозрілі акаунти.
За останні кілька років кількість випадків домагань щодо дітей збільшилась з тисячі до десятків мільйонів через стрімкий розвиток цифрових технологій. Злочинці знаходять своїх жертв в соціальних мережах, здобувають довіру та вимагають непристойні фотографії. Представники Національного центру зниклих і експлуатованих дітей повідомили, що минулого року 90% випадків онлайн-домагання відбувалися саме в Facebook.
Останнім часом в Україні стало дуже помітно, що база даних, через яку переносимо номери між…
З 19 грудня 2024 року WhatsApp був включений до реєстру організаторів поширення інформації в росії,…
Наступного року Samsung Galaxy S25 Slim доведеться поборотися за гаманці покупців з iPhone 17 Air.…
Тизер-трейлер нового фільму про Супермена став справжньою сенсацією, зібравши рекордну кількість переглядів за першу добу.…
Довгий час я намагався не обговорювати смартфони Samsung, а точніше серію S25. Звичайно, чутки про…
Майбутні смартфони OnePlus Ace 5 і Ace 5 Pro з'явилися в базі даних китайського сертифікаційного…