В додаток «Дія» додали ще один важливий документ

688

Як ми писали раніше, в державному додатку українських розробників «Дія» додали ще один важливий цифровий документ – автоцивілку. Зараз же для водіїв зареєстрованих  у застосунку «Дія» доступно цілий комплекс документів: посвідчення водія, технічний паспорт та автострахування.

Як буде реалізоване автострахуваня в додатку «Дія»?

Мобільний додаток робить запит за номером автомобіля в систему МТСБУ щодо наявності страховки. Якщо у вас дійсний страховий поліс, в меню техпаспорта в додатку «Дії» ви побачите рожевий рухомий рядок «страховий поліс дійсний». Якщо ні, то жовтий — «страховий поліс недійсний».

Автострахуваня відображатиметься тільки у власників авто. Ви також можете її перевірити з будь-якого смартфона, де встановлено мобільний застосунок. За допомогою QR-коду можна звірити документ з даними в реєстрі. Страховий поліс буде доступний тільки власникам авто.

Популярні новини  Monobank запропонував клієнтам безкоштовні eSIM: Названо чотири причини отримати eSIM

Звертаємо увагу! Для відображення документу оновіть «Дію» до версії 1.7.2.

Архітектура «Дії» побудована таким чином, що на серверній частині не здійснюється зберігання персональних даних користувачів. Додаток відображає їх, лише здійснюючи разовий запит. При цьому, інформація в каналах передачі даних передається в зашифрованому вигляді, а на деяких етапах – використовується подвійне шифрування.

Юридична сила автоцивілки в смартфоні визначена у Постанові КМУ № 956 від 23.10.2019.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я