Проєкт українського танку «Тірекс» назвали «технічно нежиттєздатним»

У 2016 році в Україні анонсували розробку нового перспективного танку. За задумом, він повинен був перевершити російську «Арматі». Однак проєкт українського танка «Тірекс» назвали «технічно нежиттєздатним».

 

Про це пише видання «Військовий огляд». Воно повідомляє, що представники української військової промисловості визнали, що «Тірекс» залишився «паперовим танком». Це означає, що бойову машину так і не спробували сконструювати в реальності.

ЗМІ нагадує, що в 2016 році озвучувалися такі характеристики танка: 39 тонн маси, наявність гармати калібру 125 мм зі снарядами підвищеної потужності, блоків динамічного захисту «Дуплет» і «Ніж». Основою для «Тірекс» повинен був стати Т-64.

Як пише видання, представлена ​​в минулому конструкція танка виявилася технічно нежиттєздатною. Зокрема зазначена маса машини приводила б до проблем зі стійкістю під час стрільби із гармати 125-мм снарядами підвищеної потужності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Тема, затронутая в этой статье, достаточно интересная. Но автор статьи, назвав имя проблемы – вес танка, даже в двух словах не потрудилась хоть как-то конкретизировать суть проблемы. Зачем тогда вообще бралась за эту тему?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я