Проєкт українського танку «Тірекс» назвали «технічно нежиттєздатним»

Час читання: < 1 хв.
У 2016 році в Україні анонсували розробку нового перспективного танку. За задумом, він повинен був перевершити російську «Арматі». Однак проєкт українського танка «Тірекс» назвали «технічно нежиттєздатним».

 

Реклама

Про це пише видання «Військовий огляд». Воно повідомляє, що представники української військової промисловості визнали, що «Тірекс» залишився «паперовим танком». Це означає, що бойову машину так і не спробували сконструювати в реальності.

ЗМІ нагадує, що в 2016 році озвучувалися такі характеристики танка: 39 тонн маси, наявність гармати калібру 125 мм зі снарядами підвищеної потужності, блоків динамічного захисту «Дуплет» і «Ніж». Основою для «Тірекс» повинен був стати Т-64.

Як пише видання, представлена ​​в минулому конструкція танка виявилася технічно нежиттєздатною. Зокрема зазначена маса машини приводила б до проблем зі стійкістю під час стрільби із гармати 125-мм снарядами підвищеної потужності.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.