Приблизний час читання: 3 хв

Лікар назвав спосіб зупинити поширення коронавірусу без вакцини

0

Лікар-епідеміолог, в інтерв’ю назвав спосіб зупинити поширення коронавірусу без вакцини. Так, за його словами, зробити це можна шляхом оснащення громадян інформацією про пандемію. Зокрема про її реальні масштаби і ризики.

В рамках бесіди лікар нагадав досвід країн, що зіткнулися з епідемією близькосхідного респіраторного синдрому в 2013 році, а також з атиповою пневмонією SARS, що виникла в 2002 році. Тоді, за словами лікаря, влада допустила помилку, не поінформувавши населення про масштаби захворювання, а також не закликавши їх дотримуватися домашнього режиму самоізоляції.

У той час як під час епідемії коронавірусу нового типу в Ухані були вжиті серйозні заходи, спрямовані на зупинення розповсюдження інфекції. Так, в зв’язку з тим, що люди дотримувалися режиму самоізоляції, місто практично перестало функціонувати. Крім того, в місті був встановлений контроль, а на порушників режиму, в свою чергу, могли накласти кримінальну відповідальність, що дозволило знизити число заражень. Фахівець зазначив, що для того, щоб зупинити поширення коронавірусу необхідно обмежити появу нових інфікованих. Для цього ж необхідно залишатися вдома.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут