Приблизний час читання: 3 хв

Названо слабке місце коронавірусу

0
Homas Peter / Reuters

Китайські вчені виявили новий шлях проникнення коронавірусу SARS-CoV-2 в клітини людського організму. За словами фахівців, відкриття механізму, який є слабким місцем вірусу, допоможе розробці ефективних ліків. Препринт з результатами наукової роботи опубліковано в репозиторії bioRxiv.

Фахівці з’ясували, що SARS-CoV-2 вторгається в клітини, зв’язуючись з CD147 – рецептором на поверхні клітин. Противірусні тести in vitro ( «в пробірці») показали, що меплазумаб – препарат на основі антитіл до CD147 – значно пригнічує проникнення вірусів в клітини. Вірус зв’язується з клітинами за допомогою власного білка SP, що було підтверджено методом іммуноелектронної мікроскопії.

Читайте також  Київстар закриває відразу декілька дешевих тарифів

Раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Крістіан Ліндмайер порекомендувала приймати парацетамол, як засіб проти симптомів COVID-19. При цьому використання ібупрофену і перпаратів, що його містять для лікування інфекції може бути небезпечним.

За останніми даними, в усьому світі коронавірусів заразилися 182,4 тисячі осіб, понад 7,1 тисячі померли, а 79,4 тисячі вилікувалися. Спалах захворювання почався в кінці грудня 2019 року в китайському місті Ухань.

ДЖЕРЕЛОbioRxiv
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут