Китайський стартап DeepSeek робить сміливий крок до прозорості, відкриваючи доступ до ключових частин своєї ШІ-технології. Починаючи з наступного тижня компанія випустить п’ять репозиторіїв із кодом, що дозволить розробникам та дослідникам заглянути за лаштунки та побачити, як працюють її моделі.
DeepSeek швидко завоювала увагу в індустрії ШІ, розробивши високопродуктивні моделі з відкритим вихідним кодом, такі як R1, які конкурують з моделями таких великих гравців, як OpenAI, ще й дешевше.
Створення моделей ШІ з відкритим вихідним кодом дозволяє іншим безкоштовно вивчати, покращувати та створювати аналоги. Такий крок DeepSeek допоможе розвіяти побоювання щодо її технологій та зміцнити репутацію компанії у сфері ІІ, особливо з урахуванням того, що DeepSeek – контора китайська.
Дешеві смартфони можуть бути не лише економічними, але й дуже зручними для повсякденного використання. Наприклад,…
Компанія Apple планує випустити оновлену версію свого ноутбука MacBook Pro з фірмовим процесором Apple M5…
На нещодавньому заході GDC старший інженер Sony Гаррет Фредлі анонсував запуск амбітного проекту під назвою…
Apple розробляє новий застосунок «Здоров’я» на основі штучного інтелекту для ефективного моніторингу показників користувачів. Про…
Компанія Xiaomi продовжує активно розвивати свої операційні системи і на черзі запуск нової версії HyperOS…
Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…