Компанія Apple прагне розвивати свої девайси в галузі охорони здоров’я, щоб привернути до себе всіх, кому не байдуже на своє здоров’я. Про це розповів Тім Кук в інтерв’ю, опублікованому WIRED.
Поточний СЕО Apple, як і його попередник, не вважає, що перший – значить найкращий. Саме тому компанія так довго виношувала ідеї нейромережевого штучного інтелекту у своїх пристроях, не звертаючи уваги на досягнення конкурентів. За словами Кука, вперше машинне навчання з’явилося в продуктах Apple ще в 2017-му, і весь цей час вона “готувалася до революції ШІ”. Судячи з усього, ця галузь замінила собою Apple Car, що помер у зародковому стані.
Відмінною рисою нейромереж від Apple є акцент на приватності. Компанія постійно нагадує, що особисті дані користувачів нікуди не витікають, їх ніхто не може отримати або використовувати. Цікаво, що і сама Apple не бере грошей за використання AI; зі слів Тіма Кука, і не збирається. Він порівняв нейромережу компанії з “мультитачем”, який свого часу просунув iPhone серед інших сенсорних смартфонів.
А ще Кук категорично відкинув думку про те, що ШІ роблять людей дурнішими; він нагадав, що при створенні калькулятора побоювання були такими ж. На тезу інтерв’юера про те, що він розучився рахувати стовпчиком, Кук відповів, що він – ні. При цьому гендиректор Apple турбується про людей, які нескінченно залипають у стрічках соцмереж, і для них компанія розробляє функції на кшталт “Екранного часу”.
Кульмінацією бесіди стала думка Кука про внесок Apple у досягнення людства. Він упевнений, що найбільше компанія зробила в галузі охорони здоров’я; в ній же він бачить секрет успіху на перспективу. Саме тому в “яблучних” девайсах робиться чималий акцент на функції здоров’я: відстеження активності, вимір ЕКГ, визначення миготливої аритмії та апное уві сні, режим слухового апарату в AirPods.
Тім Кук хоче “змусити людей діагностувати себе постійно” і назвав це “демократизацією охорони здоров’я”. Насамкінець СЕО Apple відповів на побоювання з приводу поневолення людства штучним інтелектом. Він вважає, що до появи по-справжньому штучного інтелекту ще досить далеко; водночас компанія намагається не виходити за розумні межі під час розроблення нейромереж і сподівається, що інші чинять так само.
У Instagram почалося тестування функції, яка генерує рекламні зображення з самими користувачами в нестандартній обстановці…
Компанія Koorui покаже свої новітні продукти на виставці CES 2025, яка стартує вже сьогодні, 7…
Microsoft визнає недосконалість Bing, але активно намагається залучити користувачів, використовуючи сумнівні методи. Нещодавно стало відомо,…
Інсайдер Digital Chat Station опублікував приблизні характеристики ще не представленого смартфона OnePlus, який може називатися…
На виставці CES 2025 компанія Qualcomm представила свої нові рішення в галузі розумного будинку. Компанія…
Саудівська Аравія вводить обов'язкове використання USB Type-C для зарядки електроніки. Що ще відомо 1 січня…