Кіберзлочинці впровадили нову схему обману за допомогою іноземної програми обміну миттєвими повідомленнями WhatsApp, граючи роль «служби безпеки» для отримання неправомірного доступу до облікового запису.
Шахраї, представляючись діючими спеціалістами служби безпеки, у формі прямих загроз доводять до користувача месенджера «інформацію про швидке блокування вашого месенджера».
Але насправді код потрібен для оволодіння акаунтом постраждалого користувача. Як тільки код названий, пароль для доступу до профілю WhatsApp змінюється, і людина втрачає контроль над своїм обліковим записом. Далі за схемою масових розсилок із вкраденого номера йде спам контактам, з проханням надіслати грошові перекази шахраям. Зазвичай однією з причин такого фінансового перекладу-запиту називається ДТП з близькими.
Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…
Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…
Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…
Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…