Apple зробила революцію на ринку смартфонів, відмовившись від фізичної клавіатури, і, схоже, тепер прагне зробити те саме з ноутбуками. Кілька патентів свідчать про роботу Apple над MacBook із повноекранним дизайном, який передбачає віртуальну клавіатуру та трекпад. Новий патент, опублікований учора, підтверджує, що цей проєкт досі активно розвивається.
Незважаючи на популярність жорсткої клавіатури, Apple прагне відтворити її відчуття за допомогою розумної тактильної технології. Наприклад, трекпад у нових MacBook імітує клацання завдяки тактильним моторам, хоча фактично він не рухається.
Однак клавіатура є більш складним завданням: для комфортного друку пальці повинні відчувати клавіші ще до їх натискання. Саме це робить процес набору тексту на фізичній клавіатурі значно зручнішим порівняно зі скляною поверхнею.
Ще з 2018 року Apple працює над створенням MacBook зі скляною клавіатурою, намагаючись відтворити відчуття фізичних клавіш. В одному з підходів передбачається, що екран деформуватиметься при натисканні, забезпечуючи комфорт. Також використовуватиметься тактильний відгук для імітації натискання клавіш і навіть електростатичний заряд, який допоможе створити відчуття краю клавіші.
Новий патент на продовження, виявлений Patently Apple, підтверджує, що цей проєкт активно розвивається, хоч і може потребувати ще багато років для досягнення кінцевого результату.
Компанія Microsoft може дозволити стороннім виробникам створювати пристрої під брендом Xbox, включно з використанням власної…
Месенджер WhatsApp заявив про юридичну перемогу над розробником шпигунського програмного забезпечення Pegasus в особі ізраїльської…
Xiaomi випустила оновлення HyperOS 2 для кількох моделей своїх пристроїв. Оновлення вносить значні зміни в…
Інсайдер Debayan Roy опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) характеристики підготовлюваного до…
Кожного разу, коли я оновлюю смартфон, завжди сподіваюся, що він стане швидшим і зручнішим у…
Розумні каблучки Samsung Galaxy Ring скоро будуть випущені у двох більших розмірах. Спочатку про це…