Новини України та Світу

Керівник OpenAI: штучний інтелект покращить життя кожного

Share
Час читання: < 1 хв.

Генеральний директор OpenAI, компанії, що відома створенням чат-бота ChatGPT, Сем Альтман поділився своїм баченням майбутнього штучного інтелекту в опублікованій статті. Він прогнозує, що протягом наступних десятиліть нас чекатимуть такі технологічні досягнення, які для наших предків здавалися б неможливими або навіть магічними.

Альтман зазначає, що людство стало набагато здібнішим з часом, проте це не завдяки генетичним змінам, а через розвиток суспільної інфраструктури, яка сьогодні перевершує можливості будь-якої окремої людини. Штучний інтелект, за його словами, надасть інструменти для вирішення складних задач, дозволяючи досягти результатів, які раніше здавалися недосяжними. Він переконаний, що прогрес продовжиться, і майбутні покоління зможуть досягти того, що нам зараз видається фантастикою.

«Хоч це не станеться миттєво, скоро ми зможемо співпрацювати з ШІ, щоб досягати результатів, яких самостійно не змогли б досягти. З часом у кожного буде своя команда віртуальних експертів з різних галузей, які допомагатимуть створювати майже все, що ми можемо собі уявити. Наші діти матимуть доступ до віртуальних репетиторів, які навчатимуть будь-яких предметів у зручному темпі та мовою», — пише Альтман.

Він вважає, що з розвитком ШІ людство зможе досягти процвітання, яке наразі виглядає недосяжним. Альтман передбачає, що в майбутньому кожен отримає вигоду від покращення рівня життя.

«ШІ-моделі стануть автономними помічниками, здатними виконувати важливі завдання, такі як координація медичної допомоги. З часом ці системи допоможуть створювати ще більш досконалі технології, що призведе до наукових проривів у всіх сферах», — зазначає глава OpenAI.

Альтман вірить, що в майбутньому людство зможе створити надрозум. Хоча на це може знадобитися багато часу, він переконаний, що це — лише питання часу.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Nothing Ear (Open) офіційно дебютували: стильний дизайн і до 30 годин автономності

    Компанія Nothing офіційно презентувала нові бездротові навушники Ear (open). Як видно з назви, це модель…

    24.09.2024

    Власники iPhone 16 знайшли унікальний спосіб як його покращити

    Користувачі нових айфонів в мережі діляться цікавим лайфхаком — вони використовують звичайні шкарпетки для своїх…

    24.09.2024

    Samsung Galaxy S25 Ultra протестували у Geekbench

    Нещодавно були проведені перші тести нового смартфона Samsung Galaxy S25 Ultra, результати яких виявилися несподіваними.…

    24.09.2024

    Новий Motorola Razr 50s офіційно представлений

    Компанія Motorola у червні цього року представила моделі Razr 50 та Razr 50 Ultra. Тепер…

    24.09.2024

    Вибух навушників Samsung призвів до втрати слуху у дівчини

    На одному з форумів південнокорейської компанії Samsung з’явився незвичний пост зі скаргою. 24-річний чоловік розповів,…

    24.09.2024

    AirPods Pro 2 отримали новий режим в бета-оновленні iOS 18.1

    Apple почала активно тестувати режим слухового апарату на iOS-пристроях. Як повідомляють джерела, цей режим було…

    24.09.2024