У четвер Сполучені Штати, Великобританія та Європейський Союз підписали перший «юридично зобов’язуючий» міжнародний договір з питань штучного інтелекту, відомий як Конвенція з штучного інтелекту, повідомляють ЗМІ.
На відміну від нещодавно прийнятого Закону ЄС про штучний інтелект, який регулює технології на внутрішньому ринку ЄС, Конвенція, ініційована Радою Європи, фокусується на захисті прав людей у контексті штучного інтелекту. Її мета — зменшення ризиків, пов’язаних з цією технологією, і підтримка відповідальних інновацій.
Франческа Фануччі, експерт з правових питань Європейського центру некомерційного права, висловила занепокоєння щодо ефективності договору. Вона зазначила, що договір містить лише загальні принципи, що, на її думку, підриває юридичну визначеність і можливість його застосування. Фануччі також розкритикувала договір за винятки для систем штучного інтелекту, що використовуються для національної безпеки, та за нерівний підхід до використання штучного інтелекту в приватному і державному секторах.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…