У новому звіті від компанії з інформаційної безпеки Akamai Technologies висувається неоднозначний висновок , що інтернет, яким ми звикли, поступово втрачає свій звичайний обличчя через зростання впливу ботів. За даними аналітиків, наразі 42% трафіку в інтернеті генерується ботами, а 65% з цього трафіку вважається шкідливим, що створює значні проблеми для роботи відомих веб-сайтів, серверів, платформ і систем безпеки.
У звіті висвітлюється те, що впровадження штучного інтелекту (ШІ) викликало суттєві зміни у ландшафті кіберпростору. ШІ використовується для створення складних і відповідальних завдань, що спрямовані на отримання конкурентної переваги. За останні роки боти-парсери стали найактивнішими учасниками інтернет-трафіку, крадучи особисті дані та використовуючи їх для фішингу і маніпуляцій з рекламою.
Компанія Akamai попереджає про те, що ШІ набуває надзвичайної потужності в аналізі даних, перевершуючи людські можливості. Це відкриває шлях до автономного управління ботнетами за допомогою нейромереж, що може призвести до ще більшої загрози для мережі і безпеки даних. Зокрема, ШІ може ефективно використовуватися для зламу облікових записів та впровадження кібератак.
Зараз вже відбувається постійний розвиток і вдосконалення ботів, що робить їх дії все більш складними і виваженими. Технології ШІ активно застосовуються зловмисниками для маніпуляції і максимізації їхніх злочинних дій.
Іноді при роботі з банкоматом трапляються збої, і апарат може забрати вашу картку. В такі…
Щоб акумулятор ноутбука служив довше, важливо дотримуватись кількох рекомендацій щодо його заряджання та експлуатації. По-перше,…
Аналітик TFI Securities Мін-Чі Куо поділився новими подробицями про покращення в архітектурі майбутнього iPhone 17.…
Інсайдери прогнозують, що в середині або наприкінці квітня буде анонсовано новий процесор Qualcomm — Snapdragon…
Нова патентна заявка Google описує унікальний аксесуар — стілус, який дозволяє писати на будь-якій поверхні…
Google готує оновлення для Chrome на Android, яке підвищить безпеку завантаження APK-файлів. Браузер автоматично перевірятиме…