Штучний інтелект тепер здатний виявляти несправності в автомобілях

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

В США автодилери впроваджують нову технологію перевірки машин, яка використовує спеціальний сканер з штучним інтелектом для швидкого виявлення будь-яких проблем автомобіля. Цей сканер дозволяє проводити перевірку за кілька секунд.

Реклама

Розроблена компанією UVEye, система вже працює у 300 центрах по всій країні, що дозволяє значно прискорити обслуговування клієнтів і скоротити час очікування.

Процес перевірки дуже простий: автомобіль просто проїжджає через великий сканер, який автоматично робить фотографії з усіх боків, включаючи днище. Потім програма з штучним інтелектом аналізує ці знімки і виявляє будь-які пошкодження або дефекти. Власник отримує повний звіт про стан свого авто всього за 30-45 секунд.

Однією з основних переваг цієї технології є її здатність швидко виявляти навіть найдрібніші проблеми, наприклад, витік олії, що раніше вимагало б скрупульозного огляду машини під час підняття на підйомник.

Цікаво, що впровадження цієї технології не призвело до скорочення робочих місць, а навпаки, збільшило завдання для співробітників сервісних центрів. Тепер вони можуть ефективніше виявляти і виправляти неполадки, які раніше можуть залишитися непоміченими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: