Ілон Маск прогнозує, що мозкові імпланти замінять смартфони у майбутньому

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Ілон Маск, відомий своїми сміливими та часто провокаційними прогнозами щодо майбутнього технологій, зробив чергову гучну заяву. Засновник компаній Tesla та Neuralink впевнений, що незабаром люди повністю відмовляться від смартфонів і перейдуть на використання прямих нейроінтерфейсів для взаємодії з цифровим світом.

Реклама

За словами Маска, в майбутньому потреба в мобільних пристроях зникне, оскільки їх функції будуть інтегровані прямо в мозок людини за допомогою імплантатів Neuralink. Бізнесмен зазначив, що такі нейроінтерфейси дозволять людям спілкуватися, отримувати інформацію та керувати різними пристроями силою думки без необхідності використання фізичних гаджетів.

Маск наголосив, що в майбутньому “не буде телефонів, тільки чіпи Neuralink”. Цю ідею він висловив у відповідь на повідомлення користувача соціальної мережі X (раніше Twitter), який поцікавився, чи хотіли б передплатники встановити собі в мозок інтерфейс Neuralink.

Однак, не всі користувачі соціальних мереж поділяють оптимізм Маска щодо швидкої відмови від смартфонів. Деякі відзначають, що вони готові імплантувати собі у мозок електронні чіпи, якщо це викликано медичної необхідністю. Інші запитують, а який світ будує Маск, якщо люди будуть постійно підключені до нейроінтерфейсів.

Варто зазначити, що у січні цього року Maск повідомив, що його компанія Neuralink успішно вживила перший імплантат одному з добровольців, і він почувається добре. Таким чином, технологія, про яку говорить бізнесмен, вже починає впроваджуватись у реальність, що викликає у багатьох неоднозначну реакцію.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: