Vodafone попередив абонентів про глобальні зміни: що зміниться для українців

Час читання: < 1 хв.
Vodafone попередив абонентів про глобальні зміни: що зміниться для українців

Vodafone у співпраці з Nokia розпочне масштабне тестування технології 5G у Києві та Івано-Франківську. Мета цього кроку-продемонструвати високу продуктивність нової системи в реальних умовах експлуатації та оцінити її електромагнітну сумісність.

Реклама

Основна мета-підвищити ефективність використання частотного спектру та оптимізувати витрати на впровадження 5g.

Програма тестування включає в себе кілька важливих етапів. В першу чергу перевіряється стабільність зв’язку при навантаженні мереж 2G, 3G, 4G і SG (включаючи підключення до мережі, передачу пакетних даних при постійному навантаженні і відключення від мережі). Особлива увага приділяється тривалим сеансам зв’язку в умовах 5G, таким як тестування з’єднання, передача даних і відключення від мережі.

Крім того, здійснюється перевірка успішності переходів абонентських терміналів між різними поколіннями стільникових стандартів – від 2G до 5G. Це важливий аспект, що дозволяє оцінити плавність та ефективність переходу між різними технологіями в рамках єдиної інфраструктури.

У рамках тестування також наголошується на перевірці голосових сервісів. Особлива увага приділяється переходу з 5G NSA мережі на 2G/3G або 4G/VoLTE для вхідних та вихідних голосових дзвінків.

Цей напрямок перевірки не менш важливий, оскільки якість голосового зв’язку є одним із ключових параметрів оцінки працездатності нової технології.

Таким чином, тестування 5G від Vodafone та Nokia є значним етапом у розвитку мобільних комунікацій України, спрямований на підвищення якості обслуговування абонентів та ефективного використання сучасних технологій.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.