Через Starlink здійснили перший відеодзвінок зі звичайного смартфона

Час читання: < 1 хв.
Через Starlink здійснили перший відеодзвінок зі звичайного смартфона

Компанія SpaceX здійснила перший відеодзвінок через супутник Starlink. Для цього ми використовували звичайний смартфон без додаткових змін.

Реклама

Відеодзвінки здійснювалися з використанням технології Direct To Cell. Завдяки їй супутник Starlink використовується в якості вишки стільникового зв’язку на навколоземній орбіті. Технологія була протестована в 2024/1 році, після чого з її допомогою можна було відправляти текстові повідомлення.

Перший відеодзвінок відбувся біля офісу SpaceX в Редмонді, штат Вашингтон, США. У ньому брали участь два співробітники, які стояли поруч один з одним. Під час розмови стався серйозний збій, але виявилося, що зображення було нерівним.Тобто швидкості з’єднання було недостатньо.

Зараз читають  Ілон Маск замінює людей роботами

У SpaceX зазначили, що кількість супутників, що підтримують Direct To Cell, зросла з 6 до 38. Максимальна швидкість з’єднання на звичайному Android-смартфоні сягає 17 Мбіт/с. У компанії планують у 2024 році запустити можливість обмінюватися повідомленнями, а дзвінки та доступ до інтернету з’являться у 2025 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.