Google створив штучний інтелект для виявлення шахрайств під час дзвінків

Час читання: < 1 хв.
Google створив штучний інтелект для виявлення шахрайств під час дзвінків

Подання Google на нещодавній конференції Google I/O функції, заснованої на штучному інтелекті і спрямованої на виявлення шахрайств під час дзвінків, викликало занепокоєння прихильників недоторканності приватного життя. Але незважаючи на це, функцію почали тестувати.

РЕКЛАМА

Функція, що попереджає користувачів Android про виявлення потенційних шахрайств під час дзвінків у режимі реального часу, викликала тривогу у захисників недоторканності приватного життя через можливе зловживання та стеження.

Хоча Google пояснює нововведення безпековими заходами, деякі турбуються про його ширші наслідки. Захисники приватного життя побоюються, що технологія може бути використана компаніями, які ведуть спостереження, урядовими структурами чи зловмисниками для підслуховування розмов. Побоювання також поширюються на вразливі групи, такі як політичні дисиденти або люди, які звертаються до таких послуг, як аборти.

Хоча Google запевняє, що функція не передаватиме дані з телефонів, критики, як і раніше, скептично ставляться до вразливостей обробки даних на пристрої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОmsn.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.