Новини України та Світу

Штучний інтелект змінить відеовиробництво назавжди

Share
Час читання: 2 хв.

Генеративний штучний інтелект тільки починає проникати у світ відео, але деякі нові функції Premiere Pro виводять його на новий рівень. Компанія Adobe оголосила про безліч інструментів генеративного штучного інтелекту, які впроваджуватимуться в пакет відеомонтажу Premiere Pro протягом року, і вони виглядають просто неймовірно.

Бренд працює над розширенням своєї власної моделі ШІ, Adobe Firefly, яка почала працювати у березні минулого року як генератор тексту у зображення та швидко поширила свій бренд ШІ на кілька середовищ редагування.

Тепер Adobe додасть до моделі функцію генерації відео. Поки технологія перебуває на стадії розробки, Adobe співпрацює з компаніями, які поважають сторонні моделі генеративного ШІ, включаючи OpenAI, Runway та Pika, щоб наповнити Premiere Pro найкращими функціями відеомонтажу на основі ШІ.

Функції відеомонтажу призначені для професійного рівня створення відео та виробничого процесу та приєднаються до поточного сімейства моделей Firefly від Adobe, які включають ефекти для зображень, векторів, дизайну та тексту. Серед нових функцій відеомонтажу на основі штучного інтелекту, які з’являться в Adobe Premiere Pro, можна назвати:

  • Генеративне розширення: дозволяє редакторам додавати кадри в кліп, щоб зробити їх довшим. Це корисно для синхронізації та переходів.
  • Додавання та видалення об’єктів: дозволяє редакторам легко вибирати та видаляти або замінювати об’єкти в кадрі, у тому числі змінювати стиль одягу актора.
  • Текст відео: дозволяє редакторам використовувати текстовий запит для створення медіафайлів для Premiere Pro, які можуть включати розкадрування, B-roll або кадри живої дії.

На додаток до конкретних функцій Adobe також надає редакторам можливість вибирати, які моделі сторонніх виробників найкраще поєднуються з їхніми матеріалами Premiere Pro. Бренд також планує включити до контенту облікові дані, які будуть позначати медіа як створені штучним інтелектом та вказувати, яка модель була використана для створення контенту.

“Adobe переосмислює кожен етап створення відео та робочого процесу, щоб дати творцям нові можливості та гнучкість для реалізації їх задумів”, – каже старший віце-президент Adobe Creative Product Group Ешлі Стіл (Ashley Still) у своїй заяві.

“Впроваджуючи інновації генеративного ІІ в основні робочі процеси Premiere Pro, ми вирішуємо реальні проблеми, з якими відеоредактори стикаються щодня, і даємо їм більше простору, щоб зосередитись на своєму ремеслі”, – додала вона.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024