Apple дозволить клієнтам та майстерням використовувати б/в деталі для ремонту iPhone

Час читання: < 1 хв.

Apple пообіцяла, що з кінця 2024 року дозволить ремонтувати iPhone 15 і пізніші серії з використанням оригінальних комплектуючих.

Реклама

Така можливість з’явиться у приватних осіб — власників iPhone 15 та пізніших версій, а також незалежних майстерень. Поки що роздільна здатність торкнеться лише модуля камер, екрану та акумуляторів. Пізніше перелік буде розширено завдяки використанню біометричних сенсорів Face ID та Touch ID. Все це заради зниження випадків ремонту айфонів з використанням крадених деталей.

При цьому верифікувати деталі стане простіше, оскільки постачальникам послуг і користувачам для замовлення комплектуючих не потрібно буде вказувати серійні номери смартфонів.

Зараз читають  iOS 18 значно прискорює нейронну обробку даних у iPhone 15 Pro Max

Apple пояснила, що установка комплектуючих із вкрадених iPhone буде максимально утруднена за рахунок функції Activation Lock (режим втрати), яку Apple рекомендує включати. Якщо при ремонті айфона буде використано вкрадений компонент, пристрій, що ремонтується, обмежить його калібрування шляхом блокування повторної активації втраченого або вкраденого iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.